сабота, 3. јуни 2023. Вести денес: 0
home Познати

Синот на Дарко Лазиќ е копија на пејачот- особено откако ќе го видите овој детаљ на неговото лице се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Синот на Дарко Лазиќ е копија на пејачот- особено откако ќе го видите овој детаљ на неговото лице се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ ова лето стана татко по втор пат откако неговата свршеница Марина Гагиќ на свет го донесе нивниот син Алексеј.

Гордиот татко од тогаш не ја спушта насмевката од лицето, а често на својот Инстаграм профил споделува и семејни фотографии.

Дарко овој пат на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која позира со свршеницата и синот кој го држи во раце.

-Љубовта моја, напиша пејачот.

 

View this post on Instagram

 

Ljubavi moje♥️♥️♥️♥️

A post shared by Darko Lazic (@darkolazarovic_official) on

Фановите веднаш ги забележаа нивните сличности особено во делот на буцкастите образи.