петок, 24. јуни 2022. Вести денес: 0
home Познати

Синот на Даниел Кајмакоски славеше роденден- пејачот никаде го немаше додека поранешната сопруга дуваше свеќа со синчето (ФОТО)

Синот на Даниел Кајмакоски славеше роденден- пејачот никаде го немаше додека поранешната сопруга дуваше свеќа со синчето (ФОТО)

Синот манекенката Кристина Димитриевска и Даниел Кајмакоски вчера славеше роденден, а таа гордаа мајка сподели неколку фотографи.

„Од кого знам за тебе, постојам … само јас и мило мое. Од првиот момент, па засекогаш!“ напиша таа на фотографијата на која позира заедно со својот син.

Облечена во бел фустан со пердуви Димитриевска изгледаше совршено, како бел лебед!

Коронавирус