понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 114
АКТУЕЛНО

Скопје БЛОКИРАНО, Данела Арсовска со СПЕЦИЈАЛЦИ се брани од СКОПЈАНИ и новинарските екипи

home Познати

Синот на Цеца со саканата во Барселона: Погледот од спалната е вреден милион долари (ФОТО)

Синот на Цеца со саканата во Барселона: Погледот од спалната е вреден милион долари (ФОТО)

Откако стави прстен на нејзината рака, Вељко Ражнатовиќ не престанува да ја изненадува својата сакана.

Тој овој пат ја израдува Богдана со патување на неколку дена, а одморот го користат за насамо да си се посветат еден на друг.

?????☠

A post shared by The Tiger- B P (@aceisb4ck) on

Тие заминаа во Барселона, а од фотографиите се гледа дека тие се сместени и уживаат во преубав хотел со поглед директно кон плажата. Цената на ова задоволство сигурно е огромна.

Вељко сподели фотографии на социјалните мрежи. На една од фотографиите  тие лежат во кревет, а се гледа преубав поглед кон плажата.

-Она што се случува во Барселона, останува во Барселона, напиша Вељко во описот на фотографијата.

What happens in Barcelona, stays in Barcelona. @bogdanarodic ?

A post shared by The Tiger- B P (@aceisb4ck) on

Најнови вести

Коронавирус