понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 104
home Познати

Синот на Цеца се соблече и го одглуми ликот од нејзиниот легендарен видео спот- девојките буквално одлепија по неговото тело (ФОТО)

Синот на Цеца се соблече и го одглуми ликот од нејзиниот легендарен видео спот- девојките буквално одлепија по неговото тело (ФОТО)

Синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ објави фотографија на која е полу гол на својот Инстаграм профил, па предизвика лавина на коментари упатени до него и неговата мајка.

Според коментарите тој е сон на многу девојки, а доказ за тоа е неговата последна фотографија на која се гледаат сите дефинирани делови од неговото тело, како и тетоважите на него.

 

View this post on Instagram

 

Idi dok si mlad ??? #tigerblood

A post shared by SERBIAN ACE ?? Српски Ас (@veljkoraznatovic) on

-Иди док си млад, напиша Вељко во описот на фотографијата која предизвика стотици коментари.

„Овој недвосмислено алудираше на дрвосечачот од спотот на Цеца, иди док си млад“, „Цепај мајсторе додека си млад“, „Браво“, „Само удри“, се дел од коментарите на неговиот Инстаграм профил.

Локални избори 2021