петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 132
home Познати

Синот на цеца се соблече: Го покажа затегнатото тело, но ја сокри тетоважата таму долу која сите се прашуваат што значење има (ФОТО)

Синот на цеца се соблече: Го покажа затегнатото тело, но ја сокри тетоважата таму долу која сите се прашуваат што значење има (ФОТО)

Синот на пејачката Цеца, Вељко Ражнатовиќ објави фотографија на социјалните мрежи и ги стави во дилема неговите следбеници на социјалните мрежи.

Имено станува збор за фотографија на која тој е гол покажувајќи ги своите мускули и стомачни.

На неговото затегнато тело се гледаат и две тетоважи, додека третата му е скриена во долниот дел од препонот, а фановите се прашуваат што значење има таа.

Освен тоа Вељко на фановите им откри и колку килограми има откако започна професионално да се занимава со бокс, погледнете.

 

Коронавирус