понеделник, 6. февруари 2023. Вести денес: 62
home Познати

Синот на Цеца ја покажа новата тетоважа: Ликот на овој човек на сите нас ни е добро познат, а кога ќе видите каде го истетовира ќе занемете

Синот на Цеца ја покажа новата тетоважа: Ликот на овој човек на сите нас ни е добро познат, а кога ќе видите каде го истетовира ќе занемете

Вељко Ражнатовиќ, синот на пејачката Цеца на социјалните мрежи објави фотографија на која е гол, а на сите во очи им падна неговата нова тетоважа.

Местото за новата негова тетоважа е неговата рака, а на тетоважата е Гаврило Принцип  кој пука со пиштол.

Според коментарите на фановите оваа тетоважа му стои одлично, а и позитивно ја прифатија многумина.

Инаку Гаврило Принцип е познат по тоа што извршил атентат на австроунгарскиот принц Франц Фердинанд и неговата сопруга Софија во Сараево на 28 јуни 1914 година.