сабота, 8. мај 2021. Вести денес: 114
home Познати

Синот на Цеца го прекрши правилото- за прв пат сподели видео од луксузната „златна“ кујна во домот- од погледот ќе ви се заврти во умот

Синот на Цеца го прекрши правилото- за прв пат сподели видео од луксузната „златна“ кујна во домот- од погледот ќе ви се заврти во умот

Луксузниот дом на Цеца од секогаш привлекувал големо внимание во јавноста, особено поради тоа што пејачката го крие далеку од очите на јавноста.

Ретко луксузот може да се забележи на социјалните мрежи, а на децата како да им е забрането да се пофалат со наследството кое го заработила нивната мајка.

Вилата на Дедиње е една од најскапоцените во околината, а доказ за тоа се малкуте фотографии на кои се гледаат различни детали.

Откако претходно Цеца привлече внимание во јавноста поради реновираниот луксузен базен, овој пат за прв пат во јавноста Вељко сподели видео од нивната кујна во домот.

Она што може да се забележи, а тоа е дека кујната како и целата вила изгледаат како од бајките иако таа тоа го крие со години наназад, погледнете.

Инаку на видеото Вељко ја снима својата свршеница како прави утринско кафе, во луксузната кујна која има налик златен луксузен под, а како ли ќе реагира Цеца поради откривање на нивниот дом, останува да видиме, погледнете.

Коронавирус