недела, 20. септември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Синот на Брена прослави една година со девојката- ваква с*кс бомба од село во бикини се уште немате видено (ФОТО)

Синот на Брена прослави една година со девојката- ваква с*кс бомба од село во бикини се уште немате видено (ФОТО)

Синот на пејачката Лепа Брена и неговата девојка Сандра Мијаковиќ денеска слават годишнина од својата љубовна врска, а на социјалните мрежи со своите објави по тој повод ги разнежни сите.

Имено Сандра на својот Инстаграм профил сподели објава со заедничка фотографија од неодамнешното нивно патување во Ница каде таа беше во друштво на целото негово  семејство и се возеа на јахта вредна 890 илјади евра.

Виктор исто така сподели неколку заеднички фотографии на кои се гледа колку навистина парот е заљубен.

„Илјада и илјада години не се доволни за да се опишат кратките секунди на вечноста во кои ти мене си ме бакнал, во кои јас тебе сум те бакнала“, напиша Сандра.

Пејачката и нејзиното семејство инаку неодамна се вратија од одморот во Ница каде друштво им правеше идната нивна снаа.

Сандра е родена во село Будиловин, а во Белград студира Филолошки факултет и професионално се занимава со шминкање.

 

View this post on Instagram

 

Double trouble✨

A post shared by Sandra Miljakovic (@sandramiljakovic) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Miljakovic (@sandramiljakovic) on

 

View this post on Instagram

 

??‍♀️

A post shared by Sandra Miljakovic (@sandramiljakovic) on

Коронавирус