вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 145
home Познати

Синот на Бали Бег ќе биде поубав од татко му, а кога ќе дознаете колку пари има на сметка на само една година ќе подзинете (ФОТО)

Синот на Бали Бег ќе биде поубав од татко му, а кога ќе дознаете колку пари има на сметка на само една година ќе подзинете (ФОТО)

Популарниот турски актер Бурак Оџивит и Фахрије Евџен неодамна станаа родители на синот чие име му го дадоа Каран, а во најубавата животна улога одлично се снаоѓаа двајцата актери.

 

View this post on Instagram

 

❤️?

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

Турските медиуми на големо пишуваа и за тоа дека уште пред да се роди нивниот син неговите родители се потрудиле материјално да го обезбедат.

Па така на неговата сметка за почеток ставиле околу 300 илјади евра.

 

View this post on Instagram

 

Bakışların hep kalbime aksın böyle.. Seni seviyorum ?❤️ @burakozcivit #2ndAnniversary

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

Познатиот актерски пар не сакаат да го експонираат синот во јавноста, а неодамна јавноста за прв пат го запозна нивниот наследник.

 

View this post on Instagram

 

Karan’ım..❣️??? The Spaceship Captain! ??‍????

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

Станува збор за преслаткиот нивни син кој ги собра сите погледи на фотографијата позирајќи со неговата мајка.

Во дел од коментарите фановите пишуваа и дека тој ќе биде поубав од својот славен татко.

Коронавирус