сабота, 15. август 2020. Вести денес: 75
home Познати

Синот на Аркан се огласи по свадбата на деценијата- тоа што преку фотографија им го порача на Вељко и Богдана на никој не му се допадна

Синот на Аркан се огласи по свадбата на деценијата- тоа што преку фотографија им го порача на Вељко и Богдана на никој не му се допадна

Војин Ражнатовиќ кој е син на Жељко Ражнатовиќ Аркан не е воодушевен од свадбата на деценијата која се случи меѓу неговиот полубрат Вељко Ражнатовиќ и неговата избраничка Богдана.

Многумина по свадбата го чекаа токму неговиот коментар и огласување, а Војин токму тоа на својот Инстаграм профил и го направи.

Имено на својот Инстаграм профил на апликацијата одговарајќи на прашања тој напиша дека очекувал свадбата да биде малку подобра.

-Искрено, мислев дека ќе биде малку појака… одговори Војин на ова прашање поставено од фановите.

Само неколку часа подоцна тој сподели и своја фотографија на која неконтролирано се смее и под истата напиша:

-кога ќе ме прашаат дали бев на свадбата на деценијата, напиша Војин.

 

View this post on Instagram

 

Kad me pitaju da li sam bio na Svadbi Decenije.

A post shared by Vojin Ražnatovic (@vojinraznatovic) on

Коронавирус