недела, 5. февруари 2023. Вести денес: 31
home Познати

Синот на Аркан од првиот брак објави невидена фотографија со него- како ли ќе реагира синот на Цеца поради овој детаљ (ФОТО)

Синот на Аркан од првиот брак објави невидена фотографија со него- како ли ќе реагира синот на Цеца поради овој детаљ (ФОТО)

Жељко Ражнатовиќ Аркан денеска би наполнил 67 години, а по тој повод на својот Инстаграм профил сподели фотографија од него и неговиот син Војин Ражнатовиќ.

Војин објави фотографија со татко си од далечната 1993-та година, а фотографијата привлече големо внимание и бројни коментари.

-Денеска ќе наполнеше 67 години! (Офицерска кантина, Ердут 1993), напиша Војин кој е син на Аркан од првата негова сопруга Наталија.

 

View this post on Instagram

 

Danas bi napunio 67 godina! (Oficirska Kantina, Erdut, 1993).

A post shared by Vojin Ražnatovic (@vojinraznatovic) on

Фановите се прашуваат и како ќе реагира синот на Цеца поради тоа што Аркан го однел во офицерската кантина неговиот син, додека Вељко јасно е дека беше многу поврзан со својот татко и се гордее со неговата храброст која ја наследи и ја применува на боксерските терени.