недела, 4. јуни 2023. Вести денес: 73
home Познати

Синот ја посрамоти пред камери: Вики се обиде да го замолчи, но тој го откри она што таа не сака да се знае!

Синот ја посрамоти пред камери: Вики се обиде да го замолчи, но тој го откри она што таа не сака да се знае!

Пејачката Вики Миљковиќ со сопругот Ташкет го има наследникот Андреја, кој пред камерите откри детаљ на кој пејачката не се надеваше.

Вики го донесе синот на снимањето на новиот спот, а тој во таа прилика откри дека неговата мјака не е строга, но понекогаш знае да го казни:

-Мене мама ме казнува со тоа што вели „не смееш да играш со другарчињата месец дена“ или „не смееш да гледаш телевизија“, но ретко имам казни. Само имам казни зошто одам со германско училиште, а таму најдобра оценка е единица, па ако добијам тројка, тогаш добивам и казна, но не е строга мама, вели Андреј во емисијата „Премиера“, додека Вики на која и било видно непријатно, се обиде да го замолчи.

Освен оваа симпатична ситуација која ги насмеа гледачите, Вики откри и како го одржува бракот со сопругот.

-Секој ден мене ми е нешто ново, и се трудиме да се забавуваме за да не ни биде достадно, вели пејачката.