сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Синди Крафорд ја чуваше ќерка си од лошите момчиња, а Каја сега е во врска со најлошиот (ФОТО)

Синди Крафорд ја чуваше ќерка си од лошите момчиња, а Каја сега е во врска со најлошиот (ФОТО)

Синди Крафорд (53) со години внимава како се однесуваат нејзините деца во јавноста и што прават, па не знаеме сега колку е среќа што нејзината ќерка Каја Гербер (18) е со Питер Дејвидсон (26).

Овој пар не можевме да го споиме ниту во најлудите соништа.

На крајот на октомври почна да се шпекулира дека комичарот Пит Дејвидсон ја освоил 18-годишната Каја, која светската слава ја стекна со тоа што е ќерка на еден од најпознатите топ-модели во светот.

Синди и сопругот Ранд Гербер со години внимаваа на ќерката и синот и манекенката и сега не крие дека внимава што прават во јавноста, но по се изгледа ова не можеше да го спречи.

Да потсетиме, 25-годишниот комичар познат е по несмасните испади во јавноста, зависнот од депресија и кратките врски со бројни познати дами кои го прославија.

Пит беше во врска со пејачката Аријана Гранде, со двојно постарата од него актерка Кејт Бекинсејл, со ќерката на актерката Енди Мекдауел…

Коронавирус