четврток, 22. октомври 2020. Вести денес: 130
home Познати

Симона Поповска е секси докторка во бел мантил, но кога ќе се разголи на плажа е магнет за погледи (фото)

Симона Поповска е секси докторка во бел мантил, но кога ќе се разголи на плажа е магнет за погледи (фото)

Поп пејачката Симона Поповска периодов е комплетно насочена на работата како доктор во полето на естетската корекција, а бидејќи коронавирусот ги сопре настапите, микрофонот и пејачката кариера за Симона се во мирување.

Бидејќи е родум Охрид, Симона по работните обврски, најголемиот дел од слободното време го минува во родниот град, на езеро, покрај плажа, со семејството и пријстелите.

 

View this post on Instagram

 

???‍♀️?

A post shared by ??. ?????? ???????? (@simonapopovskaofficial) on

Секси докторката го соблече белиот мантил и облече монокини кое перфектно ги истакна нејзините облини.

Вака секси, нема сомнеж дека била магнет за плогледи на плажата.

Коронавирус