четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 1
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Силвестер Сталоне драстично ослабе- сега изгледа вака (ФОТО)

Силвестер Сталоне драстично ослабе- сега изгледа вака (ФОТО)

Легендарниот холивудски актер Силвестер Сталоне со децении важи за еден од најзгодните актери, а неодамнаа папараците го фотографираа како излегува од ресторан, па сите ги коментираат најновите фотографии.

Имено, папараците го фотографија Сталоне како изглегува од ресторан каде што вечерал со својата сопруга и со своите три ќерки, а на многумина го привлече вниманието дека драстично ослабел.

Некои прокоментираа дека никогаш не бил послаб.

Она што многумина ги воодушевува е неговото пристојно и нормално однесување.

Коронавирус