петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 139
home Познати

Силно прегрнати на љубовна песна: Анастасија Ражнатовиќ и Ѓорѓе Кулиќ во романтичен занес (ФОТО)

Силно прегрнати на љубовна песна: Анастасија Ражнатовиќ и Ѓорѓе Кулиќ во романтичен занес (ФОТО)

Анастасија беше една од највеселите гостинки на една роденденска забава која се оддржа синоќа.

Младата музичка sвезда Анастасија Ражнатовиќ на забавата беше заедно со своето момче Ѓорѓе Куулиќ, двајцата играа прегрнати на романтичната песна „Недостајеш“.

Анастасија блескаше во елегантен црн фустан и потпетици, додека нејзиното момче беше во порелаксирана комбинација.

Најнови вести