вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 164
home Познати

СИЛИКОНИ, ТОПЛЕС И ГОЛ ЗА*НИК: Познатата српска модна блогерка се разголи на грчкиот остров Миконос (ФОТО)

СИЛИКОНИ, ТОПЛЕС И ГОЛ ЗА*НИК: Познатата српска модна блогерка се разголи на грчкиот остров Миконос (ФОТО)

Познатата модна блогерка Зорана Јовановиќ откако вгради силикони, не пропушата прилика а да не ги покаже на социјалните мрежи.

Атрактивната блогерка моментално се наоѓа на Миконос каде моментално ужива во летниот одмор, а сега покажа и со што се располага.

Имено, таа се фотографираше во топлес издание и ги покажа новите бујни гради и тетоважите, притоа предизвикувајќи бура на реакции на социјалните мрежи.

„Дама“, „Бомба“, гласеа само дел од коментарите на оставени на социјалната мрежа на Инстаграм.

Коронавирус