понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Сија конечно се појави без перика и никој не можеше да го тргне погледот од нејзиното лице (ФОТО)

Сија конечно се појави без перика и никој не можеше да го тргне погледот од нејзиното лице (ФОТО)

Славната Сија во вторникот вечер на настан на Нетфликс, во Лос Анџелес се појави без и на прв поглед скоро никој не ја препозна.

Светската ѕвезда, која со години под перика го криеше своето лице, овој пат дојде потполно „разоткриена“, благо нашминкана, но со широка насмевка на лицето.

Пејачката која има полни 42 години, пред неколку кажа дека сака да прави музика, без осудување на нејзиниот изглед или нејзините години.