недела, 19. септември 2021. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

Сигурно се сеќавате на Марко Бошњак: Со новата изведба ќе ви ги разбуди сите емоции (ВИДЕО)

Сигурно се сеќавате на Марко Бошњак: Со новата изведба ќе ви ги разбуди сите емоции (ВИДЕО)

Кога ова момче пее, никој не останал рамнодушен.

Марко Бошњак со секоја негова изведба ги будеше емоциите кај публиката.

Во ова видео тој пее песна од Дино Мерлин.

Момчето има ангелски глас, па песната ќе ја слушате неколку пати.

Најнови вести

Коронавирус