понеделник, 27. март 2023. Вести денес: 143
home Познати

Сигурно ја паметите од серијата „Вила Марија“: Славната хрватска актерка ја покажа брадавицата на фотографија со ќерката (ФОТО)

Сигурно ја паметите од серијата „Вила Марија“: Славната хрватска актерка ја покажа брадавицата на фотографија со ќерката (ФОТО)

Сигурно ја паметите серијата „Вила Марија“, која беше вистински хит во Македонија, а таму главна улога толкуваше актерката, сега 37 годишната Јелена Вељача, чија голотија на социјалните мрежи ја шокираше јавноста.

Таа повторно ги шокираше сите, откако еднаш Инстаграм и ја забрани фотографијата каде разголена се капеше со својата ќерка.

Таа сега повторно постави фотографија со својата ќерка, на која во прв план ги исфрли градите, но од таму и се појавува брадавицата, па стави стикер на фотографијата, јасно ставајќи на знаење дека сакала да ја „ослободи брадавица“.

loading...

Најнови вести