четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

„СИ ЈА ВИДОВ КОСАТА ВО РАЦЕ“ : Бојан Маровиќ поминал низ тежок период, а еве како изгледа сега (ФОТО)

„СИ ЈА ВИДОВ КОСАТА ВО РАЦЕ“ : Бојан Маровиќ поминал низ тежок период, а еве како изгледа сега (ФОТО)

Пејачот Бојан Маровиќ, судејќи по фотографиите на социјалните мрежи, си пресади коса.

Имено, пејачот призна дека бил под стрес кога почнал да губи косата, па долго време бил ќелав, а дека дошло до голема промена покажуваат и неговите нови фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojan Marovic (@bojanmarovicofficial)

Сега Бојан почесто се слика и објавува фотографии на Инстаграм, а добива и бројни комплименти од припадничките на понежниот пол.

Бојан се прослави пред 20 години кога учествуваше на еден фестивал и освои се со својата балада, а беше и остана миленик на многу припаднички на понежниот пол.

-Најмногу ме погоди кога се разбудив во хотел, веќе не знаеш каде се будиш, кој град е. Отидов да се измијам и си ја видов косата во моите раце. Видов два печати на темето и потоа се свртев и реков тоа е тоа, крај на приказната, веќе никој не ми треба, се ќе направам сам, изјави еднаш Бојан за медиумите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojan Marovic (@bojanmarovicofficial)

Коронавирус