четврток, 22. октомври 2020. Вести денес: 0
home Познати

Шварценегер, Сталоне и Ван Дам му го честитаа роденденот на Марко, синот на Драгана Мирковиќ (ВИДЕО)

Шварценегер, Сталоне и Ван Дам му го честитаа роденденот на Марко, синот на Драгана Мирковиќ (ВИДЕО)

Пејачката Драгана Мирковиќ и нејзиниот сопруг Тони Бјелиќ неодамна во својот дом во Виена организираа гала прослава за 18. роденден на синот Марко.

На Марко, за полнолетство му честитаа и голем број на холивудски ѕвезди како што се Жан Клод Ван Дам, Арнолд Шварценегер, Силвестер Сталоне и многу други…

Пејачката им се заблагодари на сите за честитките.

Коронавирус