понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 69
home Познати

Штотуки се разведе Дарко Лазиќ

Штотуки се разведе Дарко Лазиќ

Дарко Лазиќ денеска и официјално се разведе од Ана Севиќ. Пејачот и пејачката конечно се сретнале и го завршиле и легалниот дел од нивната разделба.

Само што се разведов! Сега дојдов од Белград и Ана и јас официјално се разведовме. Сè помина добро, таа се сложи, и јас се сложив, помина во најдобар ред. Потпишавме, рече Дарко во изјава за „Блиц“.

Тој додаде дека ова требало да го направат одамна, затоа што и двајцата продолжиле со животот, но што е тука е.

Најнови вести

Коронавирус