понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 98
home Познати

Што ја остави Марјана Станојковска без зборови?! (ФОТО)

Што ја остави Марјана Станојковска без зборови?! (ФОТО)

Утрово околу 7 часот познатата водителка…

Утрово околу 7 часот, додека познатата водителка се подготвуваше за емисија, таа на својот мобилен телефон отвори penzija.mk и беше позитивно изненадена од својата моментална пензиска заштеда.

Отвори penzija.mk и дознај како ги инвестира средствата твојот пензиски фонд за да ти овозможи сигурна и стабилна иднина.

Провери ја и ТИ својата пензиска заштеда ТУКА!

Коронавирус