петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 160
home Познати

Што би било да бев момче- Емина Јаховиќ објави фотографија од детството, фановите останаа запрепастени (ФОТО)

Што би било да бев момче- Емина Јаховиќ објави фотографија од детството, фановите останаа запрепастени (ФОТО)

Речиси да не постои човек што не сака да види фотографија од некоја популарна личност како изгледала во детството.

Овој пат тоа го сподели со јавноста и познатата српска пејачка Емина Јаховиќ.

За жал досега никој немал можност да ја види пејачката како девојче, а откако ја сподели фотографијата фановите останаа запрепастени.

„Да бидам момче“, напиша Емина под фотографијата на својот Инстаграм профил, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

İf İ was a boy…? very #tb

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Коронавирус