петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Штеди пред свадбата на деценијата- кога ќе видите во што се вози Цеца пред својот концерт во Бугарија се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Штеди пред свадбата на деценијата- кога ќе видите во што се вози Цеца пред својот концерт во Бугарија се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ покажа како навистина изгледа без тонка шминка на себе додека патува со својот бенд на настап.

Имено пејачката на фановите на својот Инстаграм профил им откри дека патува со автобус за Бугарија заедно со својот музички бенд каде што ја чека концерт во оваа држава.

Цеца преку видео покажа дека целиот пат ја забавувал бендот, а таа во истото вели дека се чувствувала како да оди на екскурзија бидејги го пребројувала бендот по паузите.

Според фановите кои се пошегуваа со пејачката велат дека таа се вози со автобус бидејќи штеди за свадбата на векот на нејзиниот син која ќе се случи на 24 ноември месецов.

 

Коронавирус