среда, 22. март 2023. Вести денес: 57
home Познати

Шокантно “селфи“: Ова не се две баби со ботокс, туку мажите кои со децении беа најголеми заводници во светот (ФОТО)

Шокантно “селфи“: Ова не се две баби со ботокс, туку мажите кои со децении беа најголеми заводници во светот (ФОТО)

Додека гледал боксерски натпревар, еден од гледачите во публиката ги забележал  Мики Рурк и Аксел Роуз. Направил “селфи“ со нив и го споделил на социјалните мрежи.

Од тој момент, луѓето не престануваа да се прашуваат како е можно овие два познати мажи вака да изгледаат.

Некогаш беа најпосакуваните мажи на планетата, а денес повеќе не изгледаат како самите себе.

Коментарите се жестоки. Нивните фанови не можат да им веруваат на сопствените очи. Велат, двете легенди, денес личат како баби кои минале низ ботокс.

Аксел денес има 56 години, а извесен период се бореше со вишокот на килограми.

Рурк има направено неколку хирушки интервенции, по кои буквално се изобличи.

loading...