сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 67
home Познати

ШОКАНТНО: Бијонсе има ќерка за која јавноста не знае- ја родила на 13 години?!

ШОКАНТНО: Бијонсе има ќерка за која јавноста не знае- ја родила на 13 години?!

Бијонсе и Соланж не се сестри, туку мајка и ќерка! Пејачката нема 37 години, туку седум повеќе! Овие шпекулации ги покренал некогашниот соработник на Бијонсе кој наводно тврди дека поп дивата ја родила Соланж кога била многу млада.

Таа наводно се породила уште како тинејџерка, а нејзините родители ги одгледале како сестри.

-Нејзина роднина ми рече дека Бијонсе и е мајка на Соланж. Тоа ми го кажа во доверба, кога зборувавме за тинејџерски бремености. Се сомневам дека измисли нешто олку скандалозно, рекол изворот за британаксиот Дејли мирор.

Тој додал и дека Бијонсе не е родена во 1981 година како што се претставува, туку во 1974.

-И ја видов возачката дозвола, во неа пишуваше 4 септември 1974 година, уште рекол изворот. А тоа го поткрепил со податокот дека актерката Габриел Јунион, која има 46 години, во една прилика рекла дека со Бијонсе се знае уште од детството.

Инаку, пејачката е брак со Џеј Зи и имаат три деца, 7-годишната Блу Ајви и двегодишните близнаци, ќерка и син.

Коронавирус