сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 91
home Познати

Шокантна сцена: Познатата српска глумица снимена како го клоца кучето среде бел ден во центарот на Белград (ВИДЕО)

Шокантна сцена: Познатата српска глумица снимена како го клоца кучето среде бел ден во центарот на Белград (ВИДЕО)

Една од  најпознатите српски актерки, Слобода Слоба Миќаловиќ, луѓето едноставно ја обожаваат, но по оваа сцена, веројатно многумина ќе го сменат своето мислење за неа.
Имено, Слобода неодамна зеде домашно милениче, а сега беше снимена на улица каде може да се види како го „воспитува“.

Додека го шеташе своето крзнено милениче среде бел ден низ Белград, таа ја преминуваше улицата, во еден момент таа застана за да мине еден автомобил, а кучето продолжи да оди, а таа малку го повлече каишникот.Бидејќи песот не реагираше, актерката брутално го шутна со нога, на очиглед на сите минувачи!

Кучето преплашено од страв само легна среде улица, а кога автомобилот помина тие продолжиле да одат.

Слобода не покажала претходно вакво однесување, но, на видеото подолу, снимено од екипата на популарната емисија „Папарацо лов“ јасно може да се види како го клоца недолжното кутренце.

Коронавирус