четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 109
home Познати

Шок во семејството на Гоца Тржан: Нејзината малолетна ќерка донесе голема одлука, пејачката не може да ја спречи

Шок во семејството на Гоца Тржан: Нејзината малолетна ќерка донесе голема одлука, пејачката не може да ја спречи

Ќерката на познатата пејачка Гоца Тржан ја изненади јавноста откако извор близок до семејството откри детали од нивниот приватен живот.

Станува збор за малолетната ќерка на Тржан за која најблиските пријатели на пејачката веќе со години знаат дека не сака да го види својот татко.

-Таа не сака да слушне за својот татко и е огорчена од неговиот однос кон неа, а не сака и да го носи неговото презиме, вели изворот.

Тој додава дека девојчето најмногу е разочарано од тоа што во последните две години од него не добива внимание и тој ја бара својата ќерка кога нему ќе му затреба нешто.

А освен тоа девојчето одби и да му сними видео порака на својот татко по повод неговиот роденден додека тој учествуваше во едно реално шоу.