петок, 30. септември 2022. Вести денес: 33
home Познати

Шoк трансформација на турскиот актер по кого Македонките полудеа: Бали Бег не изгледа веќе вака – погледнете ја промената (ФОТО)

Шoк трансформација на турскиот актер по кого Македонките полудеа: Бали Бег не изгледа веќе вака – погледнете ја промената (ФОТО)

Турскиот актер Бурак Озџивит се здоби со голема популарност во Македонија по улогата на Бали Бег во серијата „Сулејман Величествениот“.

Популарниот актер пред две години доби син, а сега трансформацијата ја покажа со нови фотографии на Инстаграм, што изненади многумина.

Имено, Бурак ја смени фризурата, а сега носи малку пократка коса, а неодамна ги ишиша и шишките.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit)

Коронавирус