недела, 4. декември 2022. Вести денес: 69
home Познати

Шок промена на Милан Станковиќ: Пејачот едвај личи на себе, девојките полудеа по неговиот нов имиџ кој е хит низ целиот свет (ФОТО)

Шок промена на Милан Станковиќ: Пејачот едвај личи на себе, девојките полудеа по неговиот нов имиџ кој е хит низ целиот свет (ФОТО)

Што и да направи пејачот Милан Станковиќ неговата армија од фанови секогаш го поддржува.

Истото се случи и овој пат кога пејачот објави фотографија на која има потполно нова фризура, но и видно е ослабен.

Откако ја пушти косата многумина му велеа дека изгледа како некој Италијанец, па женскиот дел од фановите овој пат го воодушеви со исто така атрактивната фризура која е во тренд низ целиот свет.

„Таа коса е едноставно волшебна“, „едноставно ми го разубави денот“, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

Најнови вести

Коронавирус