понеделник, 20. март 2023. Вести денес: 123
home Познати

ШОК ПРОМЕНА: Едита ги изненади сите со новиот имиџ (ФОТО)

ШОК ПРОМЕНА: Едита ги изненади сите со новиот имиџ (ФОТО)

Поранешната пејачка од групата „Министерки“ реши да направи промена во својот изглед.

Едита Арадиновиќ ја потшиша долгата коса која важеше за нејзин заштитен знак, па сега има модерна „боб“ фризура.

Нејзината промена позитивно ги изненади обожавателите кои ја преплавија пејачката со комплименти на социјалните мрежи.

loading...

Најнови вести