четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

ШОК НА СУДЕЊЕТО НА АМБЕР И ЏОНИ: Се појави Кевин Костнер, поради ова актерката засекогаш си ја затвори устата!

ШОК НА СУДЕЊЕТО НА АМБЕР И ЏОНИ: Се појави Кевин Костнер, поради ова актерката засекогаш си ја затвори устата!

Судската битка меѓу Амбер Херд и Џони Деп трае од 11-ти април. Речиси секој ден на виделина излегуваат нови факти за минатото на актерите.

Сега до медиумите стигна разговор меѓу ѕвездата на „Аквамен“ и Кевин Костнер. Ова може негативно да влијае на имиџот на поранешната сопруга на Џек Спароу.

Амбер и Џони се расправаат поради наводите за агресија во нивната врска. Актерот бара од поранешната сопруга 50 милиони долари. за клевета, таа за возврат бара отштета од 100 милиони долари. На рочиштето кое директно се пренесува на интернет и ТВ, сведочат не само поранешните сопружници, туку, меѓу другото, и нивните семејства, пријатели и луѓето кои работат за нив.

Со текот на времето се појавуваат нови докази и информации кои фрлаат ново светло на случајот. Нема сомнеж дека врската меѓу Амбер Херд и Џони Деп била многу турбулентна. Еден од сведоците беше психологот Амбер Херд, д-р Даун Хјуз. Но, Амбер не го очекуваше ова од Кевин Костнер.

Амбер сакала да го заведе Кевин Костнер?

Откри што се случило во 2021 година помеѓу него и поранешната сопруга на Џони за време на неговата работа на продукцијата на Деп. Тој беше испровоциран од самата Амбер Херд, која требаше да зборува за нејзиниот поранешен партнер.

Нејзиното однесување предизвика бес, вклучувајќи го и Костнер, кој рече:

– Кога раскинавте со него на ден-два, не ви требаше долго да го пронајдете патот и да стигнете до мојата приколка гола, нели?

Коронавирус