среда, 18. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Шерон Стоун фотографирана како се бакнува со 19 години помалото момче (ФОТО)

Шерон Стоун фотографирана како се бакнува со 19 години помалото момче (ФОТО)

Актерката Шерон Стоун го прослави својот 60-ти роденден во друштво на нејзиното момче, Анџело Боф.

вајцата го прославија нејзиниот роденден во Мајами и го искористија топлото време за сончање на плажа, како и жешките допири што ги фатија папараците.

Нејзиното 19-години помало момче, италијански претприемач Анџело, првпат беше забележано во јануари оваа година во Њујорк. После тоа, филмската ѕвезда во едно интервју изјави дека повторно е среќна во љубовта, не сакајќи да го открие идентитетот на нејзиниот избраник.

Според светските списанија, 41-годишниот италијанец и Шарон биле во емоционална врска неколку месеци, а многумина се сомневале дека се верени поради нејзиниот дијамантски прстен на рака.

Ако се точни овие верувања, на глумицата ова ќе и биде трет брак.

Најнови вести

Коронавирус