понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 166
home Познати

Шерифовиќ удри по сопругот на Беквалац: Естрадата на нозе, а еве што му порачаа Сека и Ана Севиќ (ФОТО)

Шерифовиќ удри по сопругот на Беквалац: Естрадата на нозе, а еве што му порачаа Сека и Ана Севиќ (ФОТО)

По веста дека пејачката Наташа Беквалац била физички нападната од својот сопруг Лука Лазукиќ се огласија и нејзините колешки од естрадата со поддршка до пејачката.

Имено Марија Шерифовиќ, Сека Алексиќ и Ана Севиќ и упатија неизмерна поддршка на пејачката која заврши на ургенто, а пред само еден месец се породи.

Шерифовиќ на својот Инстаграм профил и порача на пејачката да се држи, а потоа упати и јасна порака кон нејзиниот сопруг:

-Шмеќери.. па тепаат жени… пи*ки обични! Бегај! Држи се Наташа!, и порача пејачката на својата колешка.

Додека Сека Алексиќ и порача да биде јака, а Ана Севиќ побара стоп за насилството врз жените, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус