петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 139
home Познати

Шерифовиќ очајно јавно бара помош: Откри дека ни ден не може да помине без овој лек, а фановите заеднички го бараат спасот

Пејачката ги загрижи и своите фанови па тие веднаш започнаа со делење на совети до пејачката кои се добронамерни.
Шерифовиќ очајно јавно бара помош: Откри дека ни ден не може да помине без овој лек, а фановите заеднички го бараат спасот

Пејачката како и член на жирито на „Ѕвездите на гранд“ Марија Шерифовиќ не може да излезе на крај со својот голем проблем.

Пејачката ги загрижи и своите фанови па тие веднаш започнаа со делење на совети до пејачката кои се добронамерни.

Имено неодамна Марија призна дека има проблем со несоницата која не ја остава на мира подолг временски период.

Инаку пејачката во неколку наврати наназад има споменато дека користи антибиотици за справување со инсомнијата, но и тие не помагаат.

Најнови вести

Коронавирус