вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Шерифовиќ објави фотографија од плажа, Карлеуша и упати урнебесен коментар на кој се смее цела естрада (ФОТО)

Шерифовиќ објави фотографија од плажа, Карлеуша и упати урнебесен коментар на кој се смее цела естрада (ФОТО)

Пејачката Марија Шерифовиќ во моментов ужива на одмор во Шпанија, од каде со широка насмевка ги поздравува обожавателите преку Инстаграм.

Колку убаво си поминува на море, гледаме на фотографиите што ги објавува, а веруваме дека расположението е исто и за нејзиното добро друштво – нејзината мајка Верица.

Имено, Марија документираше еден прекрасен момент со својата мајка, пејачката Верица Шерифовиќ, а обожавателите веднаш ја забележаа сличноста меѓу двете. „Мајка“, напиша Марија под фотографијата, а меѓу првите кои оставија коментар, беше Јелена Карлеуша:

 

View this post on Instagram

 

Majka.

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

-Продолжи така да темнееш и нема да те пуштат преку граница, се пошегува Карлеуша на сметка на тенот на нејзината колешка и пријателка.

Најнови вести

Коронавирус