четврток, 23. март 2023. Вести денес: 177
home Познати

Шерифовиќ ги почести фановите од базен во Лос Анџелес, но кога ќе видите каква „машина“ вози ќе заборавите на се (ФОТО)

Шерифовиќ ги почести фановите од базен во Лос Анџелес, но кога ќе видите каква „машина“ вози ќе заборавите на се (ФОТО)

Познатата пејачка Марија Шерифовиќ овие денови е на заслужен одмор во Лос Анџелес кој го нарекува нејзин втор дом.

Пејачката на својот Инстаграм профил веднаш се пофали дека е во Лос Анџелес, а на фановите им приреди мало изненадување фотографирајќи се во базен.

Но, освен тоа таа објавува и фотографии како се вози со бесно „Порше“.

-Кога се одлучив да станам пејачка, ми говореа дека многу често ќе бидам сама. И ако…Фин е животот вака сам, сосема фин, напиша Шерифовиќ и додаде, „поубаво сама, него со било кој“.

loading...

Најнови вести