вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 41
home Познати

Северина заврши на операција (ФОТО)

Северина заврши на операција (ФОТО)

Северина Којиќ утрово ги изненади следбениците на Инстаграм со фотографија од болничка соба која потоа ја избришала.

Според хрватски Индекс, Северина вчера завршила на рутинска операција поради која ќе мора да мирува две недели.

На Северина вчера и е извршена рутинска операција од кила, која подолг период и создавала проблеми во секојдневниот живот, но и за време на настапите, поради што некои била принудена да ги откаже, бидејќи болките биле неиздржливи.

Како што пишува Индекс зафатот поминал добро и Северина веќе денеска ќе биде пуштена дома со препорака на лекарите да мирува.

Коронавирус