недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 66
home Познати

Северина во предизвикувачко издание: „Вака само тој ме фотографира…“ (ФОТО)

Северина во предизвикувачко издание: „Вака само тој ме фотографира…“ (ФОТО)

Северина Којиќ на Инстаграм објави фотографии во бикини, а фановите ги разнежни со романтична порака за Игор, која ја напишала покрај објавата.

„Вака само тој умее да ме насмее и да ме фотографира кога не гледам“, напишала и додала тагови.

Фотографиите за само половина час заработиле речиси 14.000 илјади лајкови, а фановите во коментари ѝ дале многу пофалби.

„Божица“, „Најубава и најзгодна, убавице“, „Совршена“, „Прекрасна“, „Многу згодна“, биле само некои од коментарите.

Коронавирус