среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

СЕВЕРИНА СПОДЕЛИ ШЕГА НА СВОЈА СМЕТКА: Нејзината љубов кон Малдивите ја исмеваат на социјалните мрежи, но тоа очигледно не ѝ пречи!

СЕВЕРИНА СПОДЕЛИ ШЕГА НА СВОЈА СМЕТКА: Нејзината љубов кон Малдивите ја исмеваат на социјалните мрежи, но тоа очигледно не ѝ пречи!

Дури и птиците на гранките знаат за големата љубов на Северина и Малдивите – последниве години пејачката изгледа нестрплива да лета до идиличниот архипелаг каде редовно ги полни батериите, а следбениците на Инстаграм ги забавува со мали модни едиторијали.

Таму патуваше со поранешниот сопруг Игор Којиќ, но архипелагот ѝ остана драг и по разводот. Сепак, не е познато дали таа постојано патува таму или објавува фотографии со задоцнување и остава впечаток дека тоа е нејзиниот „втор дом“.

Пријателката на Северина, Маријана Мариновиќ објави „мем“ на Инстаграм, кој со денови кружи на социјалните мрежи. На него се гледа црна позадина и натпис „Ова сум јас на Малдиви, сега е ноќ“. Пејачката ја сподели објавата на Маријана и покажа дека знае да се пошегува на своја сметка.

Коронавирус