понеделник, 24. февруари 2020. Вести денес: 167
home Познати

Северина со нова „тура“ фотографии го запали интернетот (ФОТО)

Северина со нова „тура“ фотографии го запали интернетот (ФОТО)

Хрватска пејачка Северина Којиќ (47) ги израдува своите фанови со нови секси фотографии. Таа на својот Инстаграм профил објави неколку нови слики во бикини.

Фотографиите меѓу фановите предизвикаа стотици пофалби и реакции на беспрекорната линија на 47 годишната пејачка.

 

View this post on Instagram

 

Victoria’s secret who? 😈 #sunkissed #summer #severina #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

 

View this post on Instagram

 

Summer time🐠💦 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

 

View this post on Instagram

 

Pazi kaktusssss🌵#volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on