сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 63
home Познати

Северина се разведува? Српска водителка се вмешала во бракот

Северина се разведува? Српска водителка се вмешала во бракот

Веќе извесно време српските медиуми пишуваат дека бракот на Северина и Игор Којиќ е на стаклени нозе, во сега одекна веста дека парот наводно ќе се разведе по три години брак.

Шпекулациите за разводот ги подгреа фактот дека пејачката не се појавила на концеротот на свекорот Драган Којиќ Кеба кој се одржал во вторникот.

Причина за тоа наводно била српската водителка Јована Јоксимовиќ.

Од друга страна пак, додека јавноста очекува потврда за овие тврдења на таблоидите, Северина на својот Инстаграм профил објавува фотографии од својата африканска венчавка изгледајќи никогаш посреќна.

Коронавирус