вторник, 17. мај 2022. Вести денес: 141
home Познати

Северина се бакнува со позната спортистка, полудеа фановите на социјалните мрежи (ФОТО)

Севе и Сандра се опуштија малку повеќе, па за време на фотографирањето се бакнаа во уста.
Северина се бакнува со позната спортистка, полудеа фановите на социјалните мрежи (ФОТО)

Северина Којиќ со блиските пријателки, меѓу кои и светскиот првак во фрлање диск Сандра Перковиќ, се забавуваше на популарниот „Адвент“ во Загреб.

Севе и Сандра се опуштија малку повеќе, па за време на фотографирањето се бакнаа во уста. Спортистката фотографијата ја сподели на социјалните мрежи, а за помалку од 4 часа заработи повеќе од 6.000 лајкови и низа коментари.

„Кога ќе ја запознаеш Вистинската“, искоментира Сандра во описот на објавената фотографија.

Најнови вести

Коронавирус