понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 32
home Познати

Северина самата објавила на Фејсбук една од „протечените“ разголени фотографии (ФОТО)

Северина самата објавила на Фејсбук една од „протечените“ разголени фотографии (ФОТО)

Изминативе денови во фокусот на јавноста е скандалот со разголените фотографии на Северина, кои осамнаа на веб-страница.

Нивното потекло уште е мистерија, а еден од „осомничените“ беше нејзиниот поранешен сопруг.

Но, како што дознаваат хрватсите медиуми, Северина самата има поставено една од овие фотографии на својот профил на Фејсбук во октомври 2014 година. На фотографијата во описот напишала „Bonjour, Paris“.

Во тој момент, пејачката била во Париз со својот син, со намера да го однесе во Дизниленд. Во тој период Северина беше во фаза на развод од поранешниот сопруг Милан Поповиќ, но често објавуваше провокативни фотографии. Тогаш тие биле во борба за старателство над детето.