петок, 30. септември 2022. Вести денес: 89
home Познати

Северина позираше од кревет: Нејзините разголени нозе во прв план (ФОТО)

Северина позираше од кревет: Нејзините разголени нозе во прв план (ФОТО)

Хрватската пејачка Северина Којиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира
разголена во кревет.

Она што најмногу привлекува внимание судејќи по коментарите кои се нижеа, се нејзините долги и тенки
нозе.

-Многу добар ден, напиша Северина на фотографијата на која насмевка ѝ го краси лицето.

Најнови вести

Коронавирус