вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Северина по скандалозните чекори, конечно одговори и на прашање за Игор (ФОТО)

Северина по скандалозните чекори, конечно одговори и на прашање за Игор (ФОТО)

Северина Којиќ се огласи и првпат проговори за Игор Којиќ по написите дека се разведува.

Пејачката со денови предизвикува бурни реакции во регионот, а покрај тоа што удри по верниците кога на Инстаграм објави фотографии на кои е претставена библиската распуштеница Саломе, која ја бараше главата на Јован Крстител, таа предизвика и изјави за српскиот генерал.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Имено, Северина го спореди Ратко Младиќ со Адолф Хитлер кој убиваше Евреи.

Таа не застана тука, но го коментираше и своето порно видео и рече дека не го објавила намерно во јавноста, бидејќи нема да објави видео во кое е ненашминкана.

Бидејќи беше расположена да комуницира со нејзините следбеници на Инстаграм, Северина ја допре и темата за нејзиниот сопруг Игор, за прв пат откако се шпекулираше дека се разведуваат.

Во коментарите, еден од обожавателите ја праша „А каде е Игор Којиќ?“ и во исто време го означи, а пејачката имаше одговор и на тоа.

„Во Белград“, напиша Северина и додаде емиткон срце.

Потсетуваме, медиумите пишуваа дека парот се разведува, како и тоа дека долго време не се виделе, таа не била во Белград, ниту тој во Загреб.

Коронавирус