понеделник, 20. март 2023. Вести денес: 126
home Познати

Северина објави нова фотографија во провокативен фустан на дестинација од бајките, а оваа сцена ги полуде нејзините фанови (ФОТО)

Северина објави нова фотографија во провокативен фустан на дестинација од бајките, а оваа сцена ги полуде нејзините фанови (ФОТО)

Северина на Инстаграм сподели уште една фотографија од Малдивите и доби комплименти од следбениците.

На повеќе од шест илјади луѓе им се допаднала фотографијата за околу 15 минути.

„Голем син и црвен фустан“, напишала таа во описот на објавата.

Коментарите го фалат нејзиниот изглед.

„Убава“, „Сјае како сонце“, „Леле!“ – пишуваат во коментарите.

За потсетување, Северина веќе неколку дена е на Малдивите, а со обожавателите често споделува фотографии од одморот.

loading...

Најнови вести