сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 91
home Познати

Северина објави фотографија од својот дом и откри со кого ја чекала Новата година

Северина објави фотографија од својот дом и откри со кого ја чекала Новата година

Популарната балканска ѕвезда Северина ја прославила Новата година во нејзиниот стан во Загреб, а друштво ѝ правела нејзината мајка Ана. На својот профил на Инстаграм таа објави фотографија на која тие се облечени во исти кошули.

-Тито и јас. Среќен роденден, мамо и на сите нека ни е старонормална Новата … И, никогаш повеќе да не го споменуваме името на извесен господин Рихтер – напиша пејачката.

Северина го помина и Божиќ со семејството, а откри дека со неа е и нејзиниот син Александар.

Коронавирус